| Katalógus >Háztartás >Konyhafelszerelés |
| Alap kiszerelés | 1 |
| Kartonos kiszerelés | 30 |
| Vonalkód | IT4503 |
| Leírás (magyar) | 1.5 dl-es müanyag pohár, 100-as csomagban, pl. italautomatákba. Az ár a 100 darabra vonatkozik! |
| Terméknév (angol) | Vending Machine Plastic Cup 150ml 100-set |
| Terméknév (magyar) | Vending Machine Plastic Cup 150ml 100-set |
| Terméknév | Vending Machine Plastic Cup 150ml 100-set (IT4503) |
| EZ A TERMÉK JELENLEG NINCS RAKTÁRON |
| Utoljára módosítva: | 2010-12-13 17:10 |
Árlista
| Jelmagyarázat* | A termék ára a rendelés összértékétől függően változik.
Amennyiben eléri a megrendelése a kategória limitet, úgy az összes termék esetében automatikusan a kedvezményesebb árat fogja a rendszer számolni!
A törzsváráslói árak (zöld háttérrel jelölt oszlop) tájékoztató jelleggel vannak feltüntetve, ezeket az árakat csak a törzsvásárlói programban való részvételre jogosult vevőink számára nyújtjuk!
Ha szeretne többet megtudni a programról, kattintson a kedvezményes árra vagy a tájékoztató menüpontra.
|
|
| Képek |  |
|
Szeretné megmutatni másoknak is ezt a terméket? Használja ezt a linket: http://itmedia.sk/olcso/IT4503/Háztartási cikkek/Konyha/Vending_Machine_Plastic_Cup_150ml_100-set |